Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Самоосвіта

Дата: 22 березня о 15:13, Оновлено 22 березня о 16:17
Автор: Admin С. С.

Використання технологій у навчанні.
Підтримка особистісного розвитку педагогів

Вдосконалення професійної компетентності педагогів щодо модернізації методів, засобів, форм організації освітнього процесу, використання технологій,  сприяння обміну досвідом, підвищення мотивації до саморозвитку та професійного зростання – такою була мета інтегрованого тижня в СЗШ №65 (18-22.03.2024 року).

19 березня 2024 учитель історії Педан-Слєпухіна О.Л. в 10-А та 10-В класах СЗШ №65 м.Львова провела інтегровані уроки, які об’єднали теми з історії України, правознавства та громадянської освіти.

Тема: «Конституційні процеси в України у  ХХ ст. : складний шлях до демократичної держави»

Під час уроку учні систематизували свої знання з конституційного права, узагальнили недавно пройдені теми з історії Україно щодо українських державотворчих змагань першої чверті ХХ століття та теми з громадянської освіти «Демократичне суспільство та його цінності». Учні та учениці розмірковували про можливості народовладдя у різні історичні періоди і в наші дні.

Працюючи в групах, десятикласники познайомились з текстами Конституцій 1918 УНР, 1919 УСРР, 1929 УСРР, 1937 УРСР та  переглянули вже добре знайомий текст Конституції України 1996. Увага учасників заняття була зосереджена на питаннях формування органів влади та правах громадян. Їхнім завданням було, з’ясувати, наскільки реальними були ці права в умовах української революції та формування радянського тоталітарного режиму, та що необхідно для реального встановлення народовладдя. Великий інтерес в учнів викликала робота з чатом GPT (штучний інтелект),  який давав відповіді на запитання про найдавнішу Конституцію Пилипа Орлика, порівнював конституції різних країн.

З допомогою ШІ було створено симуляцію спілкування з історичними постатями.

21.03.2024р вчителі зарубіжної літератури Черняхівська Н.М., української мови та літератури Зайло Л.М. та вчитель мистецтва Фединишин Н.Є. провели квіз-конкурс між командами учнів 10 класів (команди «Романтики», «Реалісти», «Фантазери»)  «Чи добре ми знаємо Шевченка?». Конкурси стосувалися різних галузей освіти: історії, математики, літератури, іноземної мови. Педагоги чудово доповнювали один одного, провели грунтовну підготовку до конкурсу, створили різнопланові завдання, використали мультиборд.

У рамках реалізації освітнього проєкту "Мова без кордонів-2024", з метою підвищення професійної компетентності педагогів та обміну досвідом, впродовж декади відбулись заходи з іноземної мови. Участь взяли вчителі англійської та німецької мов школи. Учителі використали різноманітні інтерактивні методи та форми навчання: ігрові технології, колаборативні проєкти, інтерактивні відео та квізи.

Однією з інноваційних технологій, що допомагає учню не тільки засвоїти певний обсяг знань, й сприяє розвитку його особистісних якостей, є технологія формування розвитку критичного мислення, яку використала вчитель Комарницька І.І. при проведенні нестандартного уроку - гри "У пошуках чарівної торбинки" для учнів 4 класів. Було використано такі сучасні методики:

1 "Передбачення": за ключовими словами, малюнками та ілюстраціями діти мали висловити власні припущення.

2 ) "Фантастичні гіпотези". Для цієї техніки була використана парасолька з чобітками. Ця техніка виражена у формі запитання "Що було б, якби...?".

3) Мозаїка "Джигсоу".

4) Створення вінегрету із загадок.

5) Метод- прес з використанням гри "Фантастична п'ятірка".

Казковий герой Мікі Маус «розважав» дітей, застосовуючи ігрові технології.

Обмін досвідом Масяк І.З. із учителями початкової школи про "Оцінювання без знецінювання".

Літературно-мистецька  інтелектуальна гра ''Шляхами Шевченка''. Цікаво. Змістовно. Креативно.

Учні 10 - Б класу продовжували пізнавати світ Шевченка - митця. Досліджували, поринали у світ поезії та  його картин.  Спробували себе у ролі художника, малювали ілюстрації до його творів і оригінально представляли їх.  Велично звучала також його поезія. Впізнавали сучасні музичні твори, написані на слова Тараса Григоровича Шевченка.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.