Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Інклюзивне навчання

Дата: 22 січня о 18:19, Оновлено 23 лютого о 17:52
Автор: Admin С. С.

Аналіз адаптації учнів 1 класів з ООП до освітнього середовища

      Наприкінці грудня та початку січня 2023-2024 навчального року  в школі були проведені засідання команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Обговорювались  результати корекційно-розвивальної роботи  протягом І семестру 2023-2024 н.р. та було   проаналізовано навчальні досягнення учнів за підсумками І семестру 2023-2024 н.р.

        Особлива увага була приділена особливості організації інклюзивного навчання в 1-Е класі та аналізу адаптації учнів 1-х класів з ООП до освітнього середовища.

     Засідання команд супроводу в 1-Е класі відбулося  09.01.2024 року.

     З 1 вересня у закладі було організовано інклюзивне навчання в 1-Е класі. Згідно  з висновками ІРЦ у класі навчаються діти з різними рівнями підтримки: двоє учнів з  функціональними  труднощами помірного ступеня прояву ( 3 рівень підтримки)  та один учень з соціоадаптивними труднощами  легкого ступеня прояву (2 рівень підтримки). Також є учні, батькам яких відповідно до довідки про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду (форма №086)  рекомендовано звернутись за консультацією  до спеціалістів ІРЦ. Проте, батьки не дослухались до цих рекомендацій.

    Засідання команди супроводу в 1-Д класі відбулося 10.01.2024 року.

     Із  3 жовтня організовано інклюзивне навчання для учня з особливими освітніми потребами в 1-Д класі. Згідно з висновком  ІРЦ   у нього  соціоадаптивні  труднощі тяжкого  ступеня  прояву – 4 рівень підтримки.

       Грачова А.М., практичний психолог, зазначила, що, виходячи з проведеної діагностики у 1-х  класах та спостереження за учнями, було зроблено висновки, що діти адаптувались в учнівському середовищі в міру своїх фізіологічних можливостей і почувають себе комфортно в своєму класі. Вони засвоїли основні правила поведінки на уроках і перервах, вміло взаємодіють з однолітками, почувають себе зручно в школі.

       Новохатська А.О., учитель-логопед, проаналізувала основні напрямки корекційно-розвивальної роботи з дітьми з ООП у перших  класах. Діти уважно слухають та повторюють завдання, розуміють вербальні інструкції. Деяким учням запропоновані зорові підкріплення вербальних інструкцій з метою кращого запам’ятовування. У дітей спостерігається позитивна динаміка щодо концентрації та переключення уваги.

        Класні керівники 1-Е класу Чорна Ю.В. і 1-Д класу Шулак О.Я. зазначили, що дезадаптованих дітей у класах немає. Спостерігається поступовий перехід від ігрової діяльності до навчальної. Між учнями та вчителями налагоджено партнерські стосунки. У разі потреби всі учні класу можуть звернутися до вчителя або асистента вчителя по допомогу. Щоденний зв’язок з батьками дітей з ООП та надання  їм  порад щодо організації навчання в домашніх умовах, сприяє успішній адаптації учнів в шкільному середовищі та якісній комунікації між учасниками освітнього процесу.

      Батьки дітей з ООП задоволені результатом роботи з їхніми дітьми, тому  учні з радістю ідуть до школи. Батьки  зазначили, що всі члени команд супроводу приділяють належну увагу для соціалізації їхніх дітей в шкільному середовищі. Вони налаштовані на подальшу плідну співпрацю для досягнення результатів навчання їхніх дітей.

                  

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.